Katılım

Ulaşım

Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivalinin düzenlendiği tarihte, Türkiyenin her şehrinden Antalyaya ulaşım rahatlıkla günün her saati sağlanabilmektedir. Antalya içerisinden Olimpos’a ve etkinlik alanımıza ulaşım Otogar ve Akdeniz Üniversitesi Migros AVM önünden kalkan dolmuşlarla gün boyu sağlanabilir.

Konaklama

Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali, 18-19-20 Ağustos tarihleri arasında, 3 gün sürecek olan etkinliklerimize katılımınız için sizlere konaklama açısından iki seçenek sunuyor.

Seçenek 1: Çadır

Festivalimizin ana kampında yer alan çadır alanımızdan, kendi çadırıyla gelip konaklamak isteyen bilimseverler faydalanabilirler. Çadır alanımız içinde katılımcılarımızın temel temizlik ihtiyaçları için yeterli sayıda tuvalet, lavabo ve duş yer alıyor.

Çadır alanımızda konaklayan tüm bilimsever katılımcılarımızın sabah kahvaltısı ve akşam yemeği tarafımızdan karşılanacaktır.

Seçenek 2: Bungalov

Festivalimizin ana kampında yer alan bungalovlardan (ağaç ev) daha rahat biçimde konaklamak isteyen bilimseverler faydalanabilir. İki, üç ve dört kişilik olan odalarda, rahat bir yatak, dolap, kendinize ait duş ve tuvalet yer alıyor.

Bungalovlarda konaklayan tüm bilimsever katılımcılarımız sabah kahvaltısı ve akşam yemeği tarafımızdan karşılanacaktır.

Kontenjan

Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali, 300 bilimseverin optimum düzeyde faydalanabileceği şekilde organize edilmiştir.

Çadır alanı kontenjanı: 200 kişi
Bungalov kontenjanı: 100 kişi

Katılım Ücreti

Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivaline katılım ücretlerini belirlerken; tüm gökbilim organizasyonlarından daha iyi imkanlar sunuyor olmamıza rağmen, herkesin katılabilmesini sağlayacak bir ücret belirlemeye gayret edilmiştir.

Çadır alanı ücreti: Kahvaltı ve Akşam yemeği dahil, kişi başı 3 günlük toplam ücret 250 tl.
Bungalov ücreti: Kalvaltı ve Akşam yemeği dahil, kişi başı 3 günlük toplam ücret 450 tl.

Kayıt Prosedürü

Katılımcılarımız, buradan ulaşabilecekleri kayıt formu üzerinden iletişime geçip katılım isteklerini belirttikten sonra,  kişi başı katılım ücretini kendilerine vereceğimiz banka hesabına 48 saat (2 gün) içinde yatırıp, kendilerine gelen mail'e banka dekontunu, katıldıkları ili ve adına katılım ücreti ödenmiş her bir kişinin isimlerini ve telefon numaralarını ekleyip iletmelidir. Festivalimize kesinlikle ön kayıt söz konusu değildir. Etkinlik kaydı, sadece katılım ücretini yatırıp bize banka dekontunu gönderen katılımcılarımız için söz konusu olacaktır.

ÖNEMLİ NOT: Tarafınıza gelen bilgilendirme mail'lleri, Junk (istenmeyen) posta kutunuza düşebilir. Lütfen mail almadığınızda Junk klasörünüzü kontrol edin.

Bizimle kayıt formu üzerinden iletişime geçip, Kafdağı Eğitim Kültür ve Araştırma Derneğine ait hesap numarasını aldıktan sonra, 48 saat içinde (resmi tatil günlerine denk gelen zamanlar hariç), ücretini yatırmamış ve banka dekontunu tarafımıza iletmemiş olan katılımcılarımız, başvuru haklarını kaybetmiş sayılacaktır.

Bilgi için [email protected] adresine mail atabilir, ya da "mesai saatleri içinde" 0542 723 53 84 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 

Etkinliğimizin gerçekleştirileceği tarihten 15 gün öncesinde tüm katılımcılarımız telefon, sms veya e-posta yoluyla tek tek iletişime geçilecek, etkinliğimiz hakkında bilgilendirilerek kendilerinden son onay alınacaktır.