Katılım Şartları

Etkinliğimize iştirak eden tüm katılımcılarımız, aşağıdaki metni okumuş ve onaylamış sayılır:

 1. Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali, 16 yaşından büyük erkek veya kadın herkesin katılımına açıktır.
 2. Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali için, 16-18 yaş arası katılımcıların velilerinin rızası gerekmektedir. Bu katılımcılarımızın adına velileri başvurmalı ve işlemleri onlar adına velileri gerçekleştirerek bize bildirmelidir.
 3. Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivaline iştirak eden her katılımcı, beraberinde 0-16 yaş arası çocuklarını, kardeşlerini veya velisi konumunda olacakları çocukları getirebilir. Ancak bu çocuklar, velilerinin (yani birlikte geldikleri yetişkinlerin) sorumluluğu altındadır. Organizasyon komitesi bu konuda sorumluluk almaz.
 4. Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivaline iştirak eden katılımcılar beraberlerinde zararlı olmayan evcil hayvanlarını getirebilirler. Ancak, bu evcil hayvanların tüm sorumluluğu ve verebilecekleri zararların mesuliyeti kendilerine aittir. Organizasyon komitesi bu konuda sorumluluk almaz.
 5. Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali içeriği, etkinlik komitesi tarafından belirlenmiş olup, koşullar gerektirdiği takdirde organizasyon komitesi tarafından değiştirilebilir. Katılımcılar, bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.
 6. Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali organizatörleri tarafından kullanılan her türlü cihaz, ekipman ve eşya organizasyona aittir. Katılımcılardan bu ekipmanlara yönelik gelebilecek her türlü zarar, zararı veren katılımcı ve/veya katılımcılardan tahsil edilir.
 7. Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivaline iştirak eden her katılımcının şahsi eşyalarının güvenliği kendisine aittir. Festival organizatörleri katılımcıların güvenlikleri için her türlü tedbiri alacak olmakla birlikte, ortaya çıkabilecek istenmeyen zararlardan sorumlu değildirler.
 8. Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivalinde organizasyon komitesi katılımcıların temel sağlık sorunları ve acil durumlar için tıbbi yardımı sağlamakla mükelleftir. Ancak bu mükellefiyet, katılımcıların yaralanması, sakat kalması veya vefatı gibi üzücü durumlardan sorumlu olduğu anlamına gelmez. Katılımcılar bu gibi durumlarda etkinlik komitesi ve organizatörlerden hiçbir hak talebinde bulunamazlar.
 9. Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali katılımcıları, iştirakleri sonrasında vazgeçme hakkına sahip değildir. Festivalimize katılmalarının herhangi bir nedenle mümkün olmadığı durumlarda, kendilerine ödedikleri ücretin iadesi söz konusu olmayacaktır.
 10. Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivalinin doğal afet, yangın, sel ve terör nedeniyle iptal edilmek, yarıda kesilmek zorunda kalınması, veya organizasyonun sağlıklı gerçekleştirilebilmesini engelleyen herhangi bir sebeple ileri bir tarihe ertelenmesi söz konusu olursa, katılımcılar ödedikleri ücretin geri iadesini talep edemezler.
 11. Etkinliğimize kayıt yaptırarak iştirak eden her katılımcı bu metni okumuş ve onaylamış sayılır.

Daha detayla bilgi için [email protected] adresine mail atabilir, ya da "mesai saatleri içinde" 0542 723 53 84 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 

Bu kategorideki diğerleri: Kim, Neden, Nasıl? »